57.086.10 - RINO JACKET WOMEN - Ženska jakna
26,22 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 68 | 132 | 86 | 17 | 39 |
Osnovni podatki
| Koda | 57.086.10-S |
| Model | RINO JACKET WOMEN |
| Opis | Ženska jakna z lahkim polnilom, rahlo prislonjena, prešita, dva sprednja žepa na zadrgo, elastični robovi na rokavih, kapuci in spodnjem delu |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Paket | 20/1 |
| Neto teža | 0.42 kg |
| Tisk | Vez |
| Material | Nylon, Najlon |
| Spol | Ženski, Twin model |
| Kolekcija | RINO |
| Črtna koda | 8605040073933 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.6 x 0.4 x 0.4 m |
| Teža bruto kartona | 9.58 kg |
| Volumen kartona | 0.10 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 620190000000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu


